Giyotin Sistemi

Giyotin Sistemi

Giyotin Sistem Her Mekana Uyum Sağlar

Günümüz şartlarında modern ve şık mekanlar elde etmek isteyenler cam sistemlerinin tasarımını da özel olarak tercih ediyor. Giyotin sistem, yatar cam sistemleri ile aynı mantıkla çalışmakta olup, son derece kullanışlıdır.


İstediğiniz her ölçüde tercih edeceğiniz bu sistemler her mekanda kolay kullanım imkanı sunar ve ferah bir görünüm sunuyor. Özellikle cafe ve restoranlarda son derece şık bir görünüm sunan bu sistem sayesinde siz de mekanlarınıza farklı bir ambiyans katabilirsiniz. Kurumsal ve işinde uzman kişilerden alacağınız destek ile siz de mekanlarınızda istediğiniz havayı yakalayabilirsiniz. 


Farklı Renk Seçenekleri İle Satışa Sunuluyor

Açık alanlarda ya da kapalı mekanların olmazsa olmazı olan Giyotin sistem sayesinde siz de mekana farklı bir hava katabilirsiniz. Günümüzde otomatik ve manüel olarak kullanılabilen cam sistemleri yavaş – yavaş hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer almaya başladı.


Özellikle ileri teknolojinin imkanlarından yararlanılarak elde edilen bu sistemlerde farklı renk seçenekleri de yer almaktadır. Mekana uygun renk seçeneklerini bulabileceğiniz bu sistem de özellikle otomatik sistemler ilgi görüyor. Kullanımı kolay olan cam sistemleri sayesinde dilediğiniz zaman efor sarf etmeden istediğiniz gibi hareket ettireceğiniz Giyotin sistemlerini tercih ederken istediğiniz renk seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Günümüzde en fazla ilgiyi ahşap renk seçenekleri, kahve ve siyah renkler çekmektedir. 


Mekana ferah bir görünüm katar

Kolay kullanım imkanı sunar

Otomatik sistemi vardır

Manüel sistemi de mevcuttur

Uzun ömürlüdür

Dayanıklı malzemeden üretilmiştir

Her mekana uygun  şekilde tasarlanarak uygulanabilir

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.